Acer bude nabízet u netbooků dual boot s Win 7 a Androidem

Tagy:  Windows 7, win 7, Win 7, Android, android, android os, Android OS, Acer, acer, Acer Aspire One D255, Aspire One, Notebook, netbook, Netbook, notebook, procesor, dvoujádrový procesor, Intel Atom N550, intel, Intel, dual boot, Microsoft, Google, gooogle, google

Společnost Acer plánuje umožnit uživatelům co možná nejširší škálu možností práce s netbookem, již brzy očekáváme nové dvoujádrové modely, nejen s předinstalovaným operačním systémem Windows 7 od Microsoftu, ale v rámci dual boot (výběr operačního systému při zapnutí) také s Android OS od Google, který je dostupný zcela zdarma.

První netbooky, které obsahují dvoujádrový Intel Atom N550, budou patřit například do série Aspire One (Acer Aspire One D255). Acer má naplánováno v tomto roce prodat více než 40 milionů notebooků, přičemž samotných netbooků bude přibližně 10 milionů. Tento rok se očekává kolem 36 milionů prodaných netbooků, do roku 2014 by se mělo jednat až o 60 milionů kusů za rok.

Android.

Android.

Vzhledem k tomu, že se veškerý obsah začíná dávat na web (fotografie, videa, komunikace), mohla by tato předinstalovaná kombinace dvou systémů urychlit nástup jednoduchých operačních systémů, které se vyznačují rychlým startem a jednoduchým použitím.

Acer Aspire One D255, dvoujádrový procesor Intel Atom N550.

Acer Aspire One D255, dvoujádrový procesor Intel Atom N550.

Novinka Acer bude nabízet u netbooků dual boot s Win 7 a Androidem byla publikován 7. října 2010 v 21.15. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!