Hitachi prezentovalo 6,6" displej s 302 ppi

Tagy:  hitachi, Hitachi, Iphone 4, iphone 4, displej, tablet, 302 ppi, rozlišení, jas, kontrast, Galaxy tab, uhd, UHD, hustota, IPS, body

Nový iPhone 4 obsahuje jako jediné mobilní zařízení na světě IPS displej s rozlišením 326 ppi, úhlopříčku má 3,5" a celkové rozlišení je 960 × 640 bodů. Díky vyšší hustotě pixelů je celkový obraz jemnější, což jde vidět hlavně u textu. Společnost Hitachi prezentovala velice podobný displej, který má extrémně jemné rozlišení.

Hitachi.

Hitachi.

Displej od Hitachi má úhlopříčku 6,6", hustota pixelů je 302 ppi (Pixel Per Inch). IPS tak při této velikosti má rozlišení 1 600 × 1 200 (UXGA). Kontrast je 800:1 a jas činí 400 cd/m2. Pro srovnání, sedmipalcový Galaxy Tab má rozlišení 1 024 × 600, hustota je tak téměř dvakrát nižší. Pokud se pokusíme zkusit chystaný standard UHD (Ultra High Definiton) s rozlišením 7 680 × 4 320 bodů umístit například na 24" plochu, dostaneme hustotu pixelů 367 ppi.

Zatím  ale není známo, zda se tento displej objeví u budoucích tabletů, ale lze to předpokládat.

Novinka Hitachi prezentovalo 6,6" displej s 302 ppi byla publikován 8. října 2010 v 15.15. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!