V Čechách končí desktopy, nadvládu získává HAL3000 ION Mini!

Tagy:  HAL3000 ION Mini, HAL3000, procesor, ION, Mini, DVI, HDMI, USB, D-SUB, Wi-Fi, ovladač, PC, GB, DDR2, MB, nettopy, Nettopy, GHz, HD filmy, fotky, počítačové hry, kapacita, rozměry, budoucnost, počítač

Nový nettop české značky HAL3000 ION Mini umožňuje sledování HD filmů, zpracování fotek, ale uspokojí i hráče počítačových her.

HAL3000 ION Mini je zástupcem malých stolních počítačů (nettopů). Od svých konkurentů však přichází s velice výkonnou výbavou. Díky svým rozměrům a minimální spotřebou představuje budoucnost vývoje klasických počítačů.

HAL3000 ION Mini se může pochlubit dvoujádrovým procesorem Intel Atom o frekvenci 1,6 GHz, operační pamětí 4 GB DDR2, pevným diskem s kapacitou 500 GB při 7200 otáčkách. Hlavním trumfem nettopu ale zůstává grafická karta NVIDIA 9400 s 256 MB paměti.

HAL3000 ION Mini.

HAL3000 ION Mini.

Multimediální ladění počítače potvrzuje integrovaná optická mechanika, čtečka karet, 6 USB portů a D-SUB, DVI a HDMI výstupy. Můžete si říct i o wi-fi nebo bezdrátový ovladač. Svůj nettop si můžete přizpůsobit díky čtyř barevných fólií, s jejichž pomocí si budou moci počítač přizpůsobit vlastnímu stylu. HAL 3000 ION Mini dává malým počítačům nový rozměr a dává zapomenout na obří krabice běžných stolních PC.

HAL3000 ION Mini je v prodeji od 1. října za 11 988 Kč.

Novinka V Čechách končí desktopy, nadvládu získává HAL3000 ION Mini! byla publikován 9. října 2010 v 15.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!