Razer připravuje dvě speciální edice myši Naga!

Tagy:  Razer, Naga, razer, myš, odezva, teflonový povrch, MMO hry, MMO, edice, verze, Naga Maelstorm, Naga Molten, molten, Molten, Maelstorm, maelstorm, DPI, laser, senzor, odezva, PC, USB

Společnost Razer se chystá už v následujícím měsíci uvést na trh dvojici upravených myší z edice Naga. Tyto přepracované verze jsou nadesignované speciálně pro hráče MMO her. V obchodech je nalezneme pod názvy Naga Maelstorm a Naga Molten.

Razer Naga.

Razer Naga.

Rozměry jsou 116×69×41,6 mm a nabídnou 5600 DPI laserový senzor s dobou odezvy 1ms. Díky speciálnímu teflonovému povrchu vám určitě nebudou v ruce klouzat a pět „klasických" tlačítek doplňuje ještě dalších 12 po straně. Připojení k PC je skrz USB kabel. Obě nové myši se mají prodávat za 80 dolarů, tj. 1 600 Kč.

Razer Naga.

Razer Naga.

Novinka Razer připravuje dvě speciální edice myši Naga! byla publikován 10. října 2010 v 20.45. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!