Bezpečnostní chyba v Google Chrome

Liu Die Yu, známý čínský odborník na bezpečnost, objevil v Google Chrome bezpečnostní chybu, která vás může vážně poškodit! Jedná se o tzv. „Adress Spoofing“ a tento odborník také připravil demo ve kterém prezentuje bezpečností chybu. Rozhodl se však nerozebírat chybu do velkých podrobností, zřejmě proto, aby nebylo ohroženo zhruba 1 % populace, jenž využívá Google Chrome jako svůj hlavní prohlížeč. Je jasné, že tento prohlížeč si označení „beta verze“ stále zaslouží a rozhodně potrvá dlouho než bude moci konkurovat známé trojici: IE, Firefox a Opera. Google Inc. oznámila že o chybě ví a odstraní ji co nejdříve.

Bezpečnostní chyba v Google Chrome (http://www.swmag.cz)

Připomeňme si, že Google Chrome je tu s námi od začátku září tohoto roku, i když jej společnost Google Inc. vyvíjela již od roku 2006. Během krátké chvíle po vydání mnoho betatesterů začalo plamenně psát v diskuzích nejrůznějších serverů, jaký je to úžasný prohlížeč a jak jej od teď mají jako hlavní.

Související články a novinky:

Novinka Bezpečnostní chyba v Google Chrome byla publikován 31. října 2008 v 10.15. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!