Google stále inovuje - nyní začal indexovat obsah PDF souborů a texty z obrázků

Společnost Google Inc. se zdá se „nezastaví před ničím“, alespoň ne co se týká inovace jejich služeb. Nedávno nám vývojáři Google přinesli hned dvě změny: začali s indexováním textů ve flashových souborech a možností rozpoznávat obličeje na fotografiích v nové verzi programu Picasa.

Nyní tým vývojářů od Google oznámil, že začínají s indexací textů v PDF souborech a textů z obrázků. V případě obrázků bylo nutné použít technologii OCR (Optical character recognition), jenž se pro toto používá. Google použil opensource OCR software OCRopus, jenž mimochodem také sponzoruje. Google si myslí, že tento OCR systém brzy najde využití v mnoha dalších aplikaci.

Google stále inovuje - nyní začal indexovat obsah PDF souborů a texty z obrázků (http://www.swmag.cz)

Zdroj: Anglický Google blog

Novinka Google stále inovuje - nyní začal indexovat obsah PDF souborů a texty z obrázků byla publikován 1. listopadu 2008 v 10.45. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Smajlíci

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!