Stránky ČEZu vyhlášeny jako nejlepší firemní web

Na konferenci WebTop100, která se věnuje hlavně firemním webům a celkově prezentacím a marketingu firem na internetu byl vyhlášen nejlepší firemní web – první místo obsadila společnost ČEZ, za ní se umístil web mobilního operátora T-mobile a na třetím místě skončila prezentace České pojišťovny.

Celkově ve čtrnácti kategoriích bojovalo 190 webů různých společností od výrobce automobilů ŠKODA, až po potravinářského výrobce STOCK Plzeň. V porotě soutěže zasedlo několik známých osobností, jmenovat můžeme například zakladatele Stream.cz Patrika Zandla, nebo bývalou ministryni informatiky Danu Bérovou.

Webtop100

Konference WebTop100 se pořádá v Praze už od roku 2003.

Zdroj: Webtop100

Novinka Stránky ČEZu vyhlášeny jako nejlepší firemní web byla publikován 1. listopadu 2008 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Smajlíci
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!