Internet od GTS Novera od září rychlejší

Poskytovatel internetového připojení GTS Novera od září nabídne rapidně rychlejší internet. Podstatně se tak změní nabízené služby tohoto operátora.

Z tiskové zprávy vyplívá, že dojde k velkému zvýšení rychlosti nabízeného připojení přes ADSL k internetu. V současné době jsou nabízeny společností čtyři profily služeb, v září dojde k jejich zredukování na dva o rychlosti 8 Mbit/s a 16 Mbit/s. Ceny by přitom měly zůstat stejné. Pomalejší rychlost bude nabízena za 395 Kč, rychlejší za 595 Kč.

Na září je připraveno i několik dalších změn. Zajímavostí je, že právě připojení přes ADSL zažívá v současné době „vstávání z mrtvých“. Potvrzuje to například zpráva, že největší český telekomunikační operátor Telefónica O2 již zaregistroval 600 000 přípojek ADSL.

Zdroj: Tisková zpráva GTS Novera

Novinka Internet od GTS Novera od září rychlejší byla publikován 16. srpna 2008 v 23.19. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Wikipedia online encyklopedie
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!