Internet od GTS Novera od září rychlejší

Poskytovatel internetového připojení GTS Novera od září nabídne rapidně rychlejší internet. Podstatně se tak změní nabízené služby tohoto operátora.

Z tiskové zprávy vyplívá, že dojde k velkému zvýšení rychlosti nabízeného připojení přes ADSL k internetu. V současné době jsou nabízeny společností čtyři profily služeb, v září dojde k jejich zredukování na dva o rychlosti 8 Mbit/s a 16 Mbit/s. Ceny by přitom měly zůstat stejné. Pomalejší rychlost bude nabízena za 395 Kč, rychlejší za 595 Kč.

Na září je připraveno i několik dalších změn. Zajímavostí je, že právě připojení přes ADSL zažívá v současné době „vstávání z mrtvých“. Potvrzuje to například zpráva, že největší český telekomunikační operátor Telefónica O2 již zaregistroval 600 000 přípojek ADSL.

Zdroj: Tisková zpráva GTS Novera

Novinka Internet od GTS Novera od září rychlejší byla publikován 16. srpna 2008 v 23.19. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!