Unikla betaverze Windows 7, přetížila pirátské servery

K zajímavé situaci došlo při uvedení betaverze nového operačního systému Windows 7. Jak už to bývá, jen několik málo hodin od zveřejnění pro testery a recenzenty se objevila betaverze systému nelegálně na internetu. Servery na kterých byla umístěna se ovšem dočkaly přehlcení, uživatelé, kteří si pokoušeli stáhnout torrent byli odměněni extrémně pomalou rychlostí stahování a častými výpadky.

Od uveřejnění torrentu si ho stáhlo již několik tisíc uživatelů, je nutné však uvést, že ani v případě „staršího“ operačního systému Windows Vista nebyla situace jiná. Torrent však není jedinou možností jak si Windows 7 „sehnat“, objevily se i první odkazy na stahování přes P2P sítě.

Microsoft

K dispozici jsou už screenshoty.

Zdroj: Computerworld.com

Novinka Unikla betaverze Windows 7, přetížila pirátské servery byla publikován 4. listopadu 2008 v 06.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Převody jednotek
  10. VirtualBox - základy virtualizace

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!