Sony hlásí problémy s bateriemi do notebooků

Společnost Sony má opět problémy s bateriemi. Na výměnu je doporučeno téměř 100 000 kusů baterií, prodaných především v USA. Pro Sony to není vůbec dobrá zpráva, neboť již minulý rok měl tento gigant také velké starosti s bateriemi.

Proč je zákazníkům doporučena výměna? Důvod je jednoduchý. Jde o přehřívání baterie, které prokazatelně v sedmnácti případech skončilo požárem notebooku, dva lidé utrpěli při požárech zranění.

Sony logo

Velké starosti kvůli vadným bateriím má také HP, neboť velké množství nebezpečných baterií je použito v noteboocích této firmy. Problémové kusy byly přidávány k přenosným počítačům hlavně v roce 2004 – 2006.

Zdroj: DailyTech.com

Novinka Sony hlásí problémy s bateriemi do notebooků byla publikován 4. listopadu 2008 v 13.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!