Sony hlásí problémy s bateriemi do notebooků

Společnost Sony má opět problémy s bateriemi. Na výměnu je doporučeno téměř 100 000 kusů baterií, prodaných především v USA. Pro Sony to není vůbec dobrá zpráva, neboť již minulý rok měl tento gigant také velké starosti s bateriemi.

Proč je zákazníkům doporučena výměna? Důvod je jednoduchý. Jde o přehřívání baterie, které prokazatelně v sedmnácti případech skončilo požárem notebooku, dva lidé utrpěli při požárech zranění.

Sony logo

Velké starosti kvůli vadným bateriím má také HP, neboť velké množství nebezpečných baterií je použito v noteboocích této firmy. Problémové kusy byly přidávány k přenosným počítačům hlavně v roce 2004 – 2006.

Zdroj: DailyTech.com

Novinka Sony hlásí problémy s bateriemi do notebooků byla publikován 4. listopadu 2008 v 13.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!