Drupal obhájil vítězství v soutěži o nejlepší open source redakční systém

Vydavatelství Packt Publishing, stejně jako minulý rok, uspořádala soutěž Open Source Content Management System (CMS) Award- tedy o nejlepší open source redakční systém. Drupal obhájil loňské vítězství v hlavní (anglicky Overall) kategorii a také ještě získal první místo v kategorii Best Open Source PHP CMS.

Drupal obhájil vítězství v soutěži o nejlepší open source redakční systém (http://www.swmag.cz)

Připomeňme, že Drupal je tu s námi od roku 2001 a těší se velké popularitě. Můžete jej použít v komeční sféře nebo např. jen pro svůj blog. Byl napsán modulárně a podporuje tyto databáze: MySQL a PostgreSQL. S novou verzí se počítá, že přibude podpora dalších databází, včetně Oracle.

Na tomto redakčním systému běží weby:

  • Britské stránky MTV
  • Ozzy Osbourne
  • Spread Firefox
  • a jiné…

Zdroje:

Novinka Drupal obhájil vítězství v soutěži o nejlepší open source redakční systém byla publikován 4. listopadu 2008 v 14.35. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!