Fujitsu Siemens se rozpadá

Spojení dvou firem Fujitsu Siemens se rozpadlo. Již dříve se čas od času na internetu objevily domněnky o rozdělení firem, nyní je však situace jasná. Fujitsu Siemens funguje již devět let, nyní byl podíl Siemensu odkoupen firmou Fujitsu.

Fujitsu se nadále bude věnovat výrobě a navrhování nových notebooků a počítačových komponentů. Všechny továrny, které seskupení těchto firem vlastnilo budou nadále fungovat pod správou Fujitsu, žádný ze zaměstnanců by o svou pracovní pozici neměl přijít.

Fujitsu Siemens logo

Obzvláště výhodná byla transakce pro Siemens. Nejen, že ze spolupráce s Fujitsu vyplynul velký zisk, ale za celé odkoupení podílu obdržel Siemens 310 miliónů Eur.

Zdroj: BusinessWeek

Novinka Fujitsu Siemens se rozpadá byla publikován 5. listopadu 2008 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!