Fujitsu Siemens se rozpadá

Spojení dvou firem Fujitsu Siemens se rozpadlo. Již dříve se čas od času na internetu objevily domněnky o rozdělení firem, nyní je však situace jasná. Fujitsu Siemens funguje již devět let, nyní byl podíl Siemensu odkoupen firmou Fujitsu.

Fujitsu se nadále bude věnovat výrobě a navrhování nových notebooků a počítačových komponentů. Všechny továrny, které seskupení těchto firem vlastnilo budou nadále fungovat pod správou Fujitsu, žádný ze zaměstnanců by o svou pracovní pozici neměl přijít.

Fujitsu Siemens logo

Obzvláště výhodná byla transakce pro Siemens. Nejen, že ze spolupráce s Fujitsu vyplynul velký zisk, ale za celé odkoupení podílu obdržel Siemens 310 miliónů Eur.

Zdroj: BusinessWeek

Novinka Fujitsu Siemens se rozpadá byla publikován 5. listopadu 2008 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!