Nové logo formátu mp3

Známý zvukový formát mp3 má nové logo. Konečný design loga je prací sedmi největších anglických serverů, ze kterých lze stahovat hudbu.

Největším smyslem a posláním nového loga je hlavně propagovat formát mp3. Zároveň by však mělo jít o jasnou známku pro spotřebitele, že hudba, kterou se chystá stahovat je opravdu legální, nebo že přehrávač, kterým je logo označeno tento formát podporuje. Postupem času vy se mělo začít objevovat například na stránkách internetových obchodů s hudbou, nebo třeba na autorádiích.

mp3 logo

Otázkou je však to, zda začnou nové logo využívat i jiné prodejci hudby. Logo je navíc relativně snadno zneužitelné, využít ho tak může prakticky každý. Nyní tak vše záleží jen na ochotě výrobců přizpůsobit se novému logu. Zda to udělají se pozná až za delší dobu.

Zdroj: BBC NEWS

Novinka Nové logo formátu mp3 byla publikován 6. listopadu 2008 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!