Francouzské ano protipirátskému zákonu

Francouzský prezident Sarkozy se snaží v těchto dnech prosadit zákon, který by měl dovolit internetovým providerům odpojit od sítě uživatele, který prokazatelně umísťuje na internet nelegální obsah.

I když má být uživatel před odpojením třikrát od providera varován, takže by neměla být možnost zákona zneužít, Evropský parlament je důrazně proti. Pokud se ovšem vše povede, zákon by mohl začít platit již od začátku příštího roku.

Uživatelé internetu se však proti tomu hlasitě ozývají, a poukazují na možnost zneužívání zákona. Na ty uživatele, jenž by uveřejňovali nelegální obsah by měli upozorňovat zástupci vlastníků autorských práv.

Zdroj: Le Quadrature du Net

Novinka Francouzské ano protipirátskému zákonu byla publikován 6. listopadu 2008 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!