Cestujte vlakem s virtuální jízdenkou

Novinku pro cestující ve vlacích připravily České dráhy. Dříve bylo nutné vytisknout jízdenku, kterou jste si zakoupili on-line a posléze ji použít jako obyčejnou jízdenku. Nyní již bude stačit, když průvodčímu ve vlaku místo jízdenky ukážete displej mobilního telefonu, nebo notebooku.

Zájem o virtuální zakoupení jízdenek je veliký, celý systém funguje takřka tři roky a například za celý tento rok bylo prodáno přes internet 300 000 jízdenek. Cestující má možnost zakoupit jízdenku i telefonicky, pokud tak učiní, dostane e-mail s potvrzujícími údaji. Nejlepší zprávou pro České dráhy je to, že prodej stále roste. Nejvíce využívají virtuální jízdenky například hromadné zájezdy, nebo rodiny plánující dovolenou.

ČD

Aktuálně je možné využít virtuální jízdenku asi v 500 vlacích, například InterCity a EuroCity.

Novinka Cestujte vlakem s virtuální jízdenkou byla publikován 7. listopadu 2008 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!