Vodafone spustil dva nové tarify

Mobilní operátor Vodafone spustil dnes dva nové tarify. Jsou určeny pro připojení k internetu přes mobilní telefon. Zároveň spustil Vodafone vánoční akci, takže všichni, kteří si nové tarify aktivují mohou půl roku „brouzdat“ zdarma.

První tarif Vodafone Internet do mobilu na den (24h) za 17 Kč na den (FUP 5 MB) nabízí připojení za 17 Kč za každý den, druhý tarif Vodafone Internet do mobilu na měsíc za 177 Kč (FUP 100 MB) nabízí neomezené prohlížení stránek celý měsíc za 177 Kč.

Vodafone logo

Zároveň bylo oznámeno, že stránky, které si zákazník prohlíží ve svém telefonu budou speciálně optimalizovány tak, aby byl hlavně grafický požitek z nich co nejlepší. Dramaticky by se měla zvýšit také rychlost načítání stránek.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Vodafone spustil dva nové tarify byla publikován 7. listopadu 2008 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!