Yahoo! opět na prodej

Internetový vyhledávač Yahoo.com je opět na prodej. Uvedl to ředitel Yahoo! Jerry Yang. Za celý loňský rok měl o vyhledávač zájem například Microsoft, ale i Google. Nikdy však k domluvě a prodeji nedošlo.

Zajímavý důvod mělo odstoupení jednání o spojení s Googlem. Yang se totiž domníval, že by posléze byly problémy s antimonopolním úřadem. Zajímavý byl také vývin ceny akcií, která se oproti loňskému roku razantně snížila. V době kdy měl o Yahoo zájem Microsoft byla cena jedné akcie okolo 31 dolarů, nyní je to dle vyjádření Yanga zhruba 18 dolarů.

yahoo

Yahoo v současné době překonává krizi, neboť jeho návštěvníků ubývá. Většinu jich „přetáhnul“ na svou stranu Google. Právě proto bylo spojení těchto vyhledávačů velmi diskutováno.

Zdroj: Reuters.com

Novinka Yahoo! opět na prodej byla publikován 9. listopadu 2008 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!