Google Talk nabízí přenos hlasu a videa

Využíváte e-mailovou schránku na Gmailu a v ní Google Talk? Pokud ano jistě Vám udělá následující novinka radost. Google se totiž rozhodl zprovoznit pomocí Google Talk přenos videa a hlasu v reálném čase.

Jediné co musíte udělat, aby Vás vaši přátelé viděli a slyšeli je stáhnout si malý plug-in. Ten posléze nainstalujete do internetového prohlížeče a můžete jej využívat. Jediný problém je pro ty, kteří používají jako operační systém Linux, pro ten bohužel plug-in dostupný není. Rovněž není nic známého o funkčnosti na internetovém prohlížeči Opera, dle prvních názorů však plug-in na Opeře nefunguje.

Pokud využíváte Google Chrome, Firefox, nebo Internet Explorer nebudete mít problém. Podporován je operační systém Windows a Mac OS X.

Video ukazuje možnosti plug-inu.

Zdroj: GoogleSystem.blog­spot.com

Novinka Google Talk nabízí přenos hlasu a videa byla publikován 12. listopadu 2008 v 21.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Smajlíci
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!