Google Talk nabízí přenos hlasu a videa

Využíváte e-mailovou schránku na Gmailu a v ní Google Talk? Pokud ano jistě Vám udělá následující novinka radost. Google se totiž rozhodl zprovoznit pomocí Google Talk přenos videa a hlasu v reálném čase.

Jediné co musíte udělat, aby Vás vaši přátelé viděli a slyšeli je stáhnout si malý plug-in. Ten posléze nainstalujete do internetového prohlížeče a můžete jej využívat. Jediný problém je pro ty, kteří používají jako operační systém Linux, pro ten bohužel plug-in dostupný není. Rovněž není nic známého o funkčnosti na internetovém prohlížeči Opera, dle prvních názorů však plug-in na Opeře nefunguje.

Pokud využíváte Google Chrome, Firefox, nebo Internet Explorer nebudete mít problém. Podporován je operační systém Windows a Mac OS X.

Video ukazuje možnosti plug-inu.

Zdroj: GoogleSystem.blog­spot.com

Novinka Google Talk nabízí přenos hlasu a videa byla publikován 12. listopadu 2008 v 21.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!