Google Talk nabízí přenos hlasu a videa

Využíváte e-mailovou schránku na Gmailu a v ní Google Talk? Pokud ano jistě Vám udělá následující novinka radost. Google se totiž rozhodl zprovoznit pomocí Google Talk přenos videa a hlasu v reálném čase.

Jediné co musíte udělat, aby Vás vaši přátelé viděli a slyšeli je stáhnout si malý plug-in. Ten posléze nainstalujete do internetového prohlížeče a můžete jej využívat. Jediný problém je pro ty, kteří používají jako operační systém Linux, pro ten bohužel plug-in dostupný není. Rovněž není nic známého o funkčnosti na internetovém prohlížeči Opera, dle prvních názorů však plug-in na Opeře nefunguje.

Pokud využíváte Google Chrome, Firefox, nebo Internet Explorer nebudete mít problém. Podporován je operační systém Windows a Mac OS X.

Video ukazuje možnosti plug-inu.

Zdroj: GoogleSystem.blog­spot.com

Novinka Google Talk nabízí přenos hlasu a videa byla publikován 12. listopadu 2008 v 21.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!