Vykraden kamion HP

Kamion, který projíždí Evropou a v různých státech prezentuje nejnovější výrobky společnosti Hawlett-Packard byl vykraden. V návěsu kamionu, který sloužil jako prezentační místnost po řádění zlodějů nezbylo takřka nic. Pro HP je to problém o to větší, že většinou šlo o prototypy nových zařízení. Největším lákadlem prezentační akce byl nový TouchSmart PC.

HP logo

Pravděpodobná škoda se odhaduje na 500 000 korun. Pikantní na celé záležitosti je to, že během svých cest kamion zatím nikdo nijak nepoškodil. Kamion i s návěsem byl vykraden během noci z 11. na 12. listopadu, když parkoval v Praze-Holešovicích.

Po zlodějích policie pátrá, cesta kamionu však pravděpodobně vykradením skončila.

Zdroj: TN.cz

Novinka Vykraden kamion HP byla publikován 13. listopadu 2008 v 13.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Smajlíci

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!