Vykraden kamion HP

Kamion, který projíždí Evropou a v různých státech prezentuje nejnovější výrobky společnosti Hawlett-Packard byl vykraden. V návěsu kamionu, který sloužil jako prezentační místnost po řádění zlodějů nezbylo takřka nic. Pro HP je to problém o to větší, že většinou šlo o prototypy nových zařízení. Největším lákadlem prezentační akce byl nový TouchSmart PC.

HP logo

Pravděpodobná škoda se odhaduje na 500 000 korun. Pikantní na celé záležitosti je to, že během svých cest kamion zatím nikdo nijak nepoškodil. Kamion i s návěsem byl vykraden během noci z 11. na 12. listopadu, když parkoval v Praze-Holešovicích.

Po zlodějích policie pátrá, cesta kamionu však pravděpodobně vykradením skončila.

Zdroj: TN.cz

Novinka Vykraden kamion HP byla publikován 13. listopadu 2008 v 13.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!