Bude Avast! rychlejší?

Antivirový program Avast! se dočkal nové aktualizace 4.8.1282. Aktu­alizace se soustředí hlavně na podporu více programů, například unpackerů. Velmi kladně by se mělo projevit rovněž zrychlení funkce aktualizačního systému a skenovacího jádra programu.

Nový Avast! si také bude lépe rozumět s klientem The Bat!, McAfee SiteAdvisor a opravena je také podpora Centra zabezpečení prvního SP pro operační systém Microsoft Windows Vista. Vylepšen byl Síťový štít a uživatel má nově možnost odesílat informace i pokud zaznamená tzv. falešný poplach.

Avast logo

Pokud používáte antivirus Avast! tato aktualizace programu Vám bude nabídnuta automaticky.

Zdroj: Avast.com – oficiální seznam změn

Novinka Bude Avast! rychlejší? byla publikován 14. listopadu 2008 v 20.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!