Nová verze Sunbelt Personal Firewall

Sunbelt Software představil novou verzi 4.6.1861 firewallu Sunbelt Personal Firewall (dřívější Kerio). Je to první nová verze od zakoupení společnosti Kerio Technologies, nynějším Sunbeltem.

Zapracováno bylo takřka na všech důležitých funkcích programu. Sunbelt Personal Firewall podporuje Windows Vista jak 32, tak 64 bitovou verzi, zlepšilo se filtrování packetů, byly přidány nové jazykové lokalizace. Velmi by se měla zlepšit i stabilita programu, který měl dříve tendenci k „padání“.

Sunbelt logo

Zajímavostí je, že i když se na novém firewallu intenzivně pracuje, v hodnocení počítačových magazínů a nezávislých výzkumů obsazuje Sunbelt Personal Firewall spíše nižší příčky.

Zdroj: SunbeltSoftwa­re.com

Novinka Nová verze Sunbelt Personal Firewall byla publikován 14. listopadu 2008 v 21.40. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Moderní domácnost je SMART
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!