Nová verze Safari 3.2 přináší ochranu proti phisingu

Webový prohlížeč Safari, který vyvíjí společnost Apple Inc., vychází v nové verzi 3.2. V této nové verzi se můžete těšit na antiphisingový filtr, který velmi hodně chyběl všem uživatelům. Nepřítomnost tohoto filtru a ochrana uživatelů je veliká ostuda tohoto prohlížeče, protože s touto nutnou funkcí přichází až jako jeden z posledních známých browserů.

Nová verze Safari 3.2 přináší ochranu proti phisingu (http://www.swmag.cz)

Připomeňme, že podle různých měření, je prohlížeč Safari dokonce používanější než Opera. Prohlížeč je dostupný pro platformy Mac OS X, iPhone, iPod a MS Windows. Pro GNU/Linux zatím jen pod „emulátorem“ Wine. První verze Safari vyšla 7. ledna 2003.

Dostupná je také beta verze pro vývojáře, ve verzi 4.0 Build 40A12.

Zdroj: Web společnosti Apple

Novinka Nová verze Safari 3.2 přináší ochranu proti phisingu byla publikován 15. listopadu 2008 v 19.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!