Google jde ještě dál, nyní předvídá chřipku

Google Inc., provozovatel známého vyhledávače Google, nyní nabízí další zajímavou službu – předvídá výskyt chřipky! Podle četnosti klíčových slov, zadaných do vyhledávače, může Google zobrazit oblíbenost sledování Star Treku, četnost deprese nebo právě výskyt chřipky. Google Flu Trends, jak se nová služba nazývá, je zatím dostupná jen pro státy USA.

Google neustále inovuje, nedávno spustil indexaci obsahu PDF souborů a obrázků, Google Talk nabídl přenos hlasu a videa, Google Earth nabídl pohled na starověký Řím a např. Mapy Google integrují českou verzi Wikipedie. Do budoucna se máme určitě ještě na co těšit.

Zdroj: Deník Metro

Novinka Google jde ještě dál, nyní předvídá chřipku byla publikován 18. listopadu 2008 v 14.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Smajlíci
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Katastrální mapy online
  6. Adobe Acrobat reader 8 cz
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!