Google jde ještě dál, nyní předvídá chřipku

Google Inc., provozovatel známého vyhledávače Google, nyní nabízí další zajímavou službu – předvídá výskyt chřipky! Podle četnosti klíčových slov, zadaných do vyhledávače, může Google zobrazit oblíbenost sledování Star Treku, četnost deprese nebo právě výskyt chřipky. Google Flu Trends, jak se nová služba nazývá, je zatím dostupná jen pro státy USA.

Google neustále inovuje, nedávno spustil indexaci obsahu PDF souborů a obrázků, Google Talk nabídl přenos hlasu a videa, Google Earth nabídl pohled na starověký Řím a např. Mapy Google integrují českou verzi Wikipedie. Do budoucna se máme určitě ještě na co těšit.

Zdroj: Deník Metro

Novinka Google jde ještě dál, nyní předvídá chřipku byla publikován 18. listopadu 2008 v 14.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!