Norton Antivirus 2009 speciálně pro hráče

Obyčejně se nestává, že by nějaký počítačový hráč zářil nadšením, když mu jeho antivirus právě během hraní začne vnucovat aktualizaci, nebo ho informuje o nalezeném viru. Šetřit nervy hráčům se rozhodla společnost Symantec se speciální edicí antiviru Norton Antivirus 2009.

Symantec logo

Herní edice antiviru dovoluje nastavit „režim hry“, při kterém se nebude na počítači objevovat žádné hlášení antivirového programu, rezidentní ochrana však poběží dále zapnuta. Uživatel se ale nemusí bát, že by se o infekci nedozvěděl, po vypnutí hry a nastavení běžného režimu ho antivirus jak o potřebě aktualizace, tak o nalezení viru informuje. Pokud pomineme „režim hry“, počítač by měl běžet lépe i díky menšímu zatížení paměti.

Zdroj: Symantec.com

Novinka Norton Antivirus 2009 speciálně pro hráče byla publikován 18. listopadu 2008 v 20.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!