Nová verze balíku StarOffice

Na světě je nová verze kancelářského balíku StarOffice s pořadovým číslem 9. Balík StarOffice vyvíjí společnost Sun Microsystems, StarOffice jsou založeny na známějším OpenOffice.org.

Sun logo

Aktuální verze by měla mnohem lépe spolupracovat s operačním systémem Mac OS X, zlepšena je i podpora zásuvných modulů a správy databází. Ke StarOffice 9 je navíc k dispozici technická podpora po dobu takřka dvou měsíců, uživatel produktu ji však nesmí využít více než třikrát. StarOffice má nyní také tvrdší ochranu zakotvenou v licenci proti zneužití a neoprávněným zásahům do zdrojového kódu.

Zdroj: Blog. Internetnews.com

Novinka Nová verze balíku StarOffice byla publikován 19. listopadu 2008 v 07.35. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  10. iVysílání – online televizní archiv České televize

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!