Nová verze balíku StarOffice

Na světě je nová verze kancelářského balíku StarOffice s pořadovým číslem 9. Balík StarOffice vyvíjí společnost Sun Microsystems, StarOffice jsou založeny na známějším OpenOffice.org.

Sun logo

Aktuální verze by měla mnohem lépe spolupracovat s operačním systémem Mac OS X, zlepšena je i podpora zásuvných modulů a správy databází. Ke StarOffice 9 je navíc k dispozici technická podpora po dobu takřka dvou měsíců, uživatel produktu ji však nesmí využít více než třikrát. StarOffice má nyní také tvrdší ochranu zakotvenou v licenci proti zneužití a neoprávněným zásahům do zdrojového kódu.

Zdroj: Blog. Internetnews.com

Novinka Nová verze balíku StarOffice byla publikován 19. listopadu 2008 v 07.35. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!