Motoristům nově pomáhá Doprava.mapy.cz

Vyhledávač Seznam.cz nově připravil pro motoristy projekt Doprava.mapy.cz. V podstatě jde o převedení údajů ze serveru Dopravniinfo.cz do map na Mapy.cz.

Celý „Jednotný systém dopravních informací“, pod který Dopravni.mapy.cz je rádcem pro motoristy – graficky znázorňuje místa dopravních nehod, dopravních omezení, uzavírek nebo špatného počasí. Návštěvník si může libovolně mapu zoomovat, má také možnost přepnout si na leteckou mapu.

Seznam.cz

„Jednotný systém dopravních informací“ soustřeďuje údaje z dálničních čidel, ze zdrojů Zdravotnické záchranné služby, Policie nebo Hasičského záchranného sboru. V dohledné době má být navíc uvedena i mapka úsekových radarů, měřících rychlost.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Motoristům nově pomáhá Doprava.mapy.cz byla publikován 19. listopadu 2008 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!