NOD 32 Nová betaverze - ozkoušejte a ohodnoťte i vy

Společnost ESET vyvíjí již čtvrtou verzi antivirového systému NOD 32. Zlepšení se očekává na všech frontách, jak v rychlosti a kapacitě zabírané paměti, tak v uživatelském rozhraní nebo v lepším filtrování pošty. Automaticky by měla být také skenována všechna zařízení, připojována k počítači.

Aktuálně lze na stránkách „Eset.cz“www.e­set.cz stáhnout beta verzi programu k otestování. Testerům bude v jejich práci pomáhat samotný ESET, například tím, že bude zasílat informační e-maily o nových betaverzích a o vývoji nové finální verze.

ESET logo

Testování se můžete zúčastnit i vy, stačí jen stáhnout betaverzi a zaregistrovat se pomocí e-mailu. Na paměti je třeba mít to, že betaverze může obsahovat chyby, proto není vhodné ji používat jako obyčejný antivirus.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka NOD 32 Nová betaverze - ozkoušejte a ohodnoťte i vy byla publikován 20. listopadu 2008 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!