NOD 32 Nová betaverze - ozkoušejte a ohodnoťte i vy

Společnost ESET vyvíjí již čtvrtou verzi antivirového systému NOD 32. Zlepšení se očekává na všech frontách, jak v rychlosti a kapacitě zabírané paměti, tak v uživatelském rozhraní nebo v lepším filtrování pošty. Automaticky by měla být také skenována všechna zařízení, připojována k počítači.

Aktuálně lze na stránkách „Eset.cz“www.e­set.cz stáhnout beta verzi programu k otestování. Testerům bude v jejich práci pomáhat samotný ESET, například tím, že bude zasílat informační e-maily o nových betaverzích a o vývoji nové finální verze.

ESET logo

Testování se můžete zúčastnit i vy, stačí jen stáhnout betaverzi a zaregistrovat se pomocí e-mailu. Na paměti je třeba mít to, že betaverze může obsahovat chyby, proto není vhodné ji používat jako obyčejný antivirus.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka NOD 32 Nová betaverze - ozkoušejte a ohodnoťte i vy byla publikován 20. listopadu 2008 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!