NOD 32 Nová betaverze - ozkoušejte a ohodnoťte i vy

Společnost ESET vyvíjí již čtvrtou verzi antivirového systému NOD 32. Zlepšení se očekává na všech frontách, jak v rychlosti a kapacitě zabírané paměti, tak v uživatelském rozhraní nebo v lepším filtrování pošty. Automaticky by měla být také skenována všechna zařízení, připojována k počítači.

Aktuálně lze na stránkách „Eset.cz“www.e­set.cz stáhnout beta verzi programu k otestování. Testerům bude v jejich práci pomáhat samotný ESET, například tím, že bude zasílat informační e-maily o nových betaverzích a o vývoji nové finální verze.

ESET logo

Testování se můžete zúčastnit i vy, stačí jen stáhnout betaverzi a zaregistrovat se pomocí e-mailu. Na paměti je třeba mít to, že betaverze může obsahovat chyby, proto není vhodné ji používat jako obyčejný antivirus.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka NOD 32 Nová betaverze - ozkoušejte a ohodnoťte i vy byla publikován 20. listopadu 2008 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!