Novinka na poli Full HD monitorů

H223HQbmid a H243Hbmid, tak znějí typová označení nejnovějších Full HD monitorů od Aceru. Monitory disponují uhlopříčkami 21,5", respektive 24".

Podstatný rozdíl mezi monitory najdeme ve vybavení reproduktory, kdy má model H243Hbmid dva 2W reproduktory, zatímco druhý model pouze 1W reproduktory. H243Hbmid dosahuje také lepšího kontrastu a to 40 000:1 a odezvu má pouhých 2 ms, oproti kontrastu 20 000:1 a odezvě 5 ms u svého kolegy.

ACER

Cena zatím není pro tuzemský prodej stanovena, odhaduje se okolo 6 250 Kč, respektive 8 250 Kč.

Zdroj: TechConnect Magazine

Novinka Novinka na poli Full HD monitorů byla publikován 21. listopadu 2008 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!