Evropská digitální knihovna má problémy, nezvládá nápor uživatelů

Projekt Evropské digitální knihovny má závažný problém. Několik málo hodin po spuštění stránek Europeana.eu vlivem extrémně vysoké návštěvnosti byly přetíženy servery a aktuálně jsou stránky mimo provot. Tato situace ještě bude minimálně několik dnů trvat. Dle oficiálního vyjádření začne projekt fungovat znovu od půlky prosince.

LOGO

Zájem deseti miliónů uživatelů byl i pro správce projektu překvapením. Europeana.eu si dala za cíl shromáždit co nejvíce naučných filmů, map, fotek, rukopisů atd. a prezentovat je v elektronické podobě na internetu.

Zdroj: Europeana.eu

Novinka Evropská digitální knihovna má problémy, nezvládá nápor uživatelů byla publikován 24. listopadu 2008 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Smajlíci
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!