Internet od UPC už využívá tři sta tisíc zákazníků

Vysokorychlostní internet od firmy UPC už využívá tři sta tisíc zákazníků a počet nových nadále roste. Mezi zákazníky se vysoce cení rychlost a cena, což způsobují nové tarify UPC, o kterých jsme Vás už informovali. Nový zákazníci také využívají slevových balíčků, například zřízení kabelové televize spolu s internetem je výrazně levnější než zřizování jednotlivých připojení.

„Jednoduchá dostupnost, jednoduchá instalace a technická podpora. To vede k tomu, že náš internet vychází jako uživatelsky nejpřátelštější nejen v průzkumech a novinových anketách, ale i v internetových diskusích." Takto vidí důvod úspěšnosti internetu od UPC generální ředitel Václav Bartoň.

Logo UPC

Pokud jste informaci o nových tarifech přehlédli, můžete si detaily pročíst v naší Novince.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Internet od UPC už využívá tři sta tisíc zákazníků byla publikován 24. listopadu 2008 v 18.34. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!