Yahoo má problém, musí prodat Kelkoo.com

Yahoo se objevují další problémy. Musí s výraznou ztrátou prodat katalog zboží Kelkoo.com. O zatím neoficiálně potvrzeném obchodu informoval ředitel Kelkoo.com na svém blogu.

Podle odhadu cen inkasuje Yahoo za obchod 100 miliónů Eur, za zakoupení Kelkaa zaplatil 475 miliónů. Jde tedy o velmi výraznou ztrátu a dosvědčuje to fakt že Yahoo se momentálně prodírá mimořádně silnou krizí. O tuto výhodnou nabídku projevuje největší zájem investiční fond Jamplant.

Yahoo logo

Zajímavý je i aktuální odchod ředitele „vyhledávací“ divize Seana Suchtera do Microsoftu. Yahoo také postihla ještě jedna velmi citelná ztráta, společnost opustil ředitel Jerry Yangy.

Zdroj: BetaNews.com

Novinka Yahoo má problém, musí prodat Kelkoo.com byla publikován 25. listopadu 2008 v 20.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!