V USA rychlost internetu stagnuje, nejlepší je Japonsko

Dle průzkumu webové stránky Speed Matters, jehož průzkumu se zúčastnilo cca 230 tisíc obyvatel USA bylo zjištěno, že USA zaostává s rychlostí internetu oproti jiným krajinám.

Průměrná rychlost internetu v USA je 2,3 Mb/s, což je přesně jen o 400 kb/s více než údaje z předchozího roku. Nejlépe je na tom Japonsko, kde je průměrná rychlost internetu 63 Mb/s.

Dokonce i Kanada je na tom mnohem lépe – 7,6 Mb/s. Další země a jejich průměrné rychlosti: Jižní Korea 49 Mb/s, Finsko 21 Mb/s, Francie 17 Mb/s. Rychlost stahování z internetu není vhodná jen pro stahování filmů, ale může ovlivnit i ekonomiku. Prezident svazu CWA (Communications Workers of America) Larry Cohen řekl, že rychlost internetu je potřebná k rozvoji venkova, telemedicíně, dálkovému studiu, celkovému rozvoji hospodářství a konkurenceschop­nosti trhu.

Zdroj Betanews.com

Novinka V USA rychlost internetu stagnuje, nejlepší je Japonsko byla publikován 19. srpna 2008 v 13.44. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Libimseti.cz

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!