V USA rychlost internetu stagnuje, nejlepší je Japonsko

Dle průzkumu webové stránky Speed Matters, jehož průzkumu se zúčastnilo cca 230 tisíc obyvatel USA bylo zjištěno, že USA zaostává s rychlostí internetu oproti jiným krajinám.

Průměrná rychlost internetu v USA je 2,3 Mb/s, což je přesně jen o 400 kb/s více než údaje z předchozího roku. Nejlépe je na tom Japonsko, kde je průměrná rychlost internetu 63 Mb/s.

Dokonce i Kanada je na tom mnohem lépe – 7,6 Mb/s. Další země a jejich průměrné rychlosti: Jižní Korea 49 Mb/s, Finsko 21 Mb/s, Francie 17 Mb/s. Rychlost stahování z internetu není vhodná jen pro stahování filmů, ale může ovlivnit i ekonomiku. Prezident svazu CWA (Communications Workers of America) Larry Cohen řekl, že rychlost internetu je potřebná k rozvoji venkova, telemedicíně, dálkovému studiu, celkovému rozvoji hospodářství a konkurenceschop­nosti trhu.

Zdroj Betanews.com

Novinka V USA rychlost internetu stagnuje, nejlepší je Japonsko byla publikován 19. srpna 2008 v 13.44. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!