Lycos Europe kvůli krizi končí

Lycos Europe kvůli krizi a tvrdému konkurenčnímu boji končí. Jeho cíle byly vysoké, chtěl se rovnat Googlu nebo Yahoo, bohužel však bylo nyní vyhlášeno jeho rozprodávání a konec všech jeho aktivit.

Lycos Europe spravoval několik doménových služeb, snažil se přivydělávat si reklamou, dokonce provozoval i vlastní vyhledávač. Naneštěstí tvrdý konkurenční boj Lycos neustál a postupně bude vyhlášeno rozprodávání služeb. O práci přijde takřka 700 lidí.

Lycos

Ztráty za tento rok překračují 17,1 miliónů eur, z prodeje služeb hodlá vedení ztrátu zaplatit a 50 miliónů eur vyplatit akcionářům.

Zdroj: Reuters.com

Novinka Lycos Europe kvůli krizi končí byla publikován 27. listopadu 2008 v 20.52. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Smajlíci
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!