Novinky ve vyhledávání u Seznam.cz

Největší český vyhledávač Seznam.cz zapracoval na systému vyhledávání a přináší hned dvě novinky, které můžete při vyhledávání využívat. První z nich je vylepšení relevance vyhledávání. Výsledky by tedy měly být konkrétnější. Na stránkách Fulltext týmu jsou k dispozici i příklady vyhledávání při zlepšení relevance.

Seznam logo

Druhou novinkou, možná o něco důležitější je zadávání dříve nepoužitelných znaků, nyní do vyhledávacího pole není problém zadat § nebo +. Přidání těchto znaků se tak uživateli hodí, pokud chce vyhledat třeba §200. Dříve se zobrazovaly pouze výsledky bez těchto znaků. V tomto případě bude však novinka v provozu asi za dva či tři týdny, neboť se musí počkat na přeindexování stránek.

Zdroj: Fulltext.sblog.cz

Novinka Novinky ve vyhledávání u Seznam.cz byla publikován 29. listopadu 2008 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!