Novinky ve vyhledávání u Seznam.cz

Největší český vyhledávač Seznam.cz zapracoval na systému vyhledávání a přináší hned dvě novinky, které můžete při vyhledávání využívat. První z nich je vylepšení relevance vyhledávání. Výsledky by tedy měly být konkrétnější. Na stránkách Fulltext týmu jsou k dispozici i příklady vyhledávání při zlepšení relevance.

Seznam logo

Druhou novinkou, možná o něco důležitější je zadávání dříve nepoužitelných znaků, nyní do vyhledávacího pole není problém zadat § nebo +. Přidání těchto znaků se tak uživateli hodí, pokud chce vyhledat třeba §200. Dříve se zobrazovaly pouze výsledky bez těchto znaků. V tomto případě bude však novinka v provozu asi za dva či tři týdny, neboť se musí počkat na přeindexování stránek.

Zdroj: Fulltext.sblog.cz

Novinka Novinky ve vyhledávání u Seznam.cz byla publikován 29. listopadu 2008 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Smajlíci
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!