Spuštěn projekt Paysms.sluzba.cz

Před několika málo dny byl spuštěn projekt Paysms.sluzba.cz. Toto řešení ponejvíce bude využíváno firmami, které chtějí nabídnout zákazníkům platbu za služby, nebo za levnější zboží formou SMS.

Společnost Axima s.r.o., která projekt Paysms.sluzba.cz provozuje již má na svědomí službu SMSjizdenka.eu – jde o prodej jízdenek v pražské MHD prostřednictvím SMS. Přímo přes Paysms.sluzba.cz funguje i první větší projekt blesk.cz/smsdvd. V tomto případě si zákazník může pomocí textové zprávy zakoupit DVD.

Paysms.logo

V brzké době se můžete těšit i na tématický rozhovor s osobou z vedení firmy.

Zdroj: Axima-brno.cz

Novinka Spuštěn projekt Paysms.sluzba.cz byla publikován 30. listopadu 2008 v 13.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!