Známe výsledky Křišťálové Lupy

Již třetí ročník ankety Křišťálová Lupa 2008 – Cena českého Internetu přinesl velmi zajímavé výsledky. O hlasování se podělila jak odborná porota (kategorie Osobnost roku, Anticena, Projekt roku a Zvláštní cena serveru Lupa.cz) tak čtenáři (ostatní kategorie).

Z nejzajímavějších kategorií můžeme uvést E-shop, kde velmi zabodoval server Aukro.cz, který v poslední době nasazuje úspěšnou reklamní kampaň, mezi Free-mailovými servery vyhrál některými zatracovaný, jinými obdivovaný Seznam E-mail a Projektem roku byl zvolen server Bezrealitky.cz.

Kristalova.lupa.cz

Se zvědavostí se byl očekáván výsledek v kategorii Anticena kde na prvenství dosáhl zpravodajský server Tn.cz. Celkové výsledky ankety jsou k dispozici na oficiálních stránkách Křišťálové Lupy.

Zdroj: Kristalova.lu­pa.cz

Novinka Známe výsledky Křišťálové Lupy byla publikován 1. prosince 2008 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Přání k narozeninám - jak se inspirovat texty a obrázky na internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!