Vysoký peněžní trest za sdílení her v Británii

Soud potrestal mladou anglickou ženu, která rozšiřovala po výměnných sítích počítačovou hru Dream Pinball 3D peněžním trestem ve výši šestnácti tisíc liber. Další tři osoby, které jsou v souovislosti s touto kauzou obviněny, další stovky lidí na obvinění čekají.

Firma Topware Interactive to považuje za její výhru a nazývá celou kauzu „obstrašujícím příkladem“ pro ostatní uživatele, kteří zákon porušují. Zajímavé ovšem je, že Topware Interactive si již dříve nechala od firem, které provozují výměnné sítě zaslat (prostřednictvím soudních příkazů) seznamy těch, kteří hru na itnernet umístili. Těm byly posléze zaslány dopisy, ve kterých požadovala Topware Interactive „dohodu“ ve výši 300 liber, za to, že nebude podnikat další právnické kroky vůči nim.

soud

Zdroj:Digiweb.cz

Novinka Vysoký peněžní trest za sdílení her v Británii byla publikován 19. srpna 2008 v 15.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!