Vysoký peněžní trest za sdílení her v Británii

Soud potrestal mladou anglickou ženu, která rozšiřovala po výměnných sítích počítačovou hru Dream Pinball 3D peněžním trestem ve výši šestnácti tisíc liber. Další tři osoby, které jsou v souovislosti s touto kauzou obviněny, další stovky lidí na obvinění čekají.

Firma Topware Interactive to považuje za její výhru a nazývá celou kauzu „obstrašujícím příkladem“ pro ostatní uživatele, kteří zákon porušují. Zajímavé ovšem je, že Topware Interactive si již dříve nechala od firem, které provozují výměnné sítě zaslat (prostřednictvím soudních příkazů) seznamy těch, kteří hru na itnernet umístili. Těm byly posléze zaslány dopisy, ve kterých požadovala Topware Interactive „dohodu“ ve výši 300 liber, za to, že nebude podnikat další právnické kroky vůči nim.

soud

Zdroj:Digiweb.cz

Novinka Vysoký peněžní trest za sdílení her v Británii byla publikován 19. srpna 2008 v 15.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Libimseti.cz

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!