Plextor uvádí miniaturní externí harddisk

Hodně cestujete a rádi máte své data pořád u sebe? Využijte nových externích harddisků od Plextoru. Aktuálně představené modely PX-PPH60U a PX-PPH120U se vyznačují hlavně miniaturními rozměry 90 × 62 × 12 mm, příjemná je i devadesáti gramová hmotnost.

Mezi sebou se modely liší jen kapacitou a to 60 nebo 120 GB. Napájení je zajištěno ze dvou USB portů. Rychlost zápisu je 480 Mbps, opravdová rychlost bude patrně nižší. Příjemná zpráva je pro uživatele Mac OS, oba modely disků na tomto operačním systému s jistotou budou fungovat.

Plextor uvádí miniaturní externí harddisk (http://www.swmag.cz)

Do prodeje se dostane PX-PPH60U a PX-PPH120U v půlce prosince tohoto roku, cena není známá.

Zdroj: Plextor.be

Novinka Plextor uvádí miniaturní externí harddisk byla publikován 2. prosince 2008 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!