OSA versus Unieposluchacu.cz

Že Ochranný svaz autorský (OSA) hájí a prosazuje práva umělců není potřeba zdůrazňovat, téměř každý o něm už něco slyšel. Nyní byl však založen projekt, který paroduje OSU, ale zároveň se snaží nenásilnou a humornou formou vyjádřit práva diváků a zákazníků celkově.

Tvůrci si dali s webem Unieposluchacu.cz opravdu záležet, výsledkem je nejen originální a vtipná forma textů, povedený vzhled, ale například jsou zde k vidění i takové kousky jako je sazebník za „tleskání a juchání“, nebo příklady potlesku a jásotu.

Unieposluchacu.cz

Názor OSY zatím není znám, jelikož je však projekt webu Unieposluchacu.cz zamýšlen jako parodie, zřejmě se o něj OSA ani nebude zajímat.

Zdroj: Unieposluchacu.cz

Novinka OSA versus Unieposluchacu.cz byla publikován 3. prosince 2008 v 22.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Smajlíci
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!