S přechodem na digitální vysílání poradí Digitalne.tv

Týká se i Vás přechod na digitální televizní vysílání nebo se jen chcete dozvědět o celé problematice něco bližšího? Pomůže Vám web Digitalne.tv, fungující od 4. 12.

Nové stránky jsou produktem firmy Internet Info, nemalou měrou se podílel na tvorbě webu, jeho financování a obsahu i stát. Diváci televize zde najdou nejen odpověď na nejčastější otázky, které se kolem přechodu a fungování digitálního vysílání objevují, ale mají zde i možnost zjistit, kdy bude spuštěno a jestli je už pokryto digitálním vysíláním i jejich okolí.

Digitalne.tv

Digitalne.tv poradí i se zapojením a používáním set-top boxu, nabízí kontakt na bezplatnou informační linku, ale i na on-line poradnu. Krom toho všeho zde najdete i spoustu aktualit, které se nové technologii vysílání věnují.

Zdroj: Digitalne.tv

Novinka S přechodem na digitální vysílání poradí Digitalne.tv byla publikován 5. prosince 2008 v 06.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!