S přechodem na digitální vysílání poradí Digitalne.tv

Týká se i Vás přechod na digitální televizní vysílání nebo se jen chcete dozvědět o celé problematice něco bližšího? Pomůže Vám web Digitalne.tv, fungující od 4. 12.

Nové stránky jsou produktem firmy Internet Info, nemalou měrou se podílel na tvorbě webu, jeho financování a obsahu i stát. Diváci televize zde najdou nejen odpověď na nejčastější otázky, které se kolem přechodu a fungování digitálního vysílání objevují, ale mají zde i možnost zjistit, kdy bude spuštěno a jestli je už pokryto digitálním vysíláním i jejich okolí.

Digitalne.tv

Digitalne.tv poradí i se zapojením a používáním set-top boxu, nabízí kontakt na bezplatnou informační linku, ale i na on-line poradnu. Krom toho všeho zde najdete i spoustu aktualit, které se nové technologii vysílání věnují.

Zdroj: Digitalne.tv

Novinka S přechodem na digitální vysílání poradí Digitalne.tv byla publikován 5. prosince 2008 v 06.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!