Nábor betatesterů nového Internet Exploreru

Microsoft nabírá betatestery svého nového prohlížeče Microsoft Explorer 8. Vyplývá to ze zprávy, která byla uveřejněna včera na známém IEBlogu. Práce betatestera bude spočívat ve vyhledávání chyb a nedodělků prohlížeče. Hlášení, o nalezených chybách pak bude dotyčný odesílat pomocí formuláře přímo Microsoftu.

Případní zájemci se mohou hlásit na mailovou adresu ieso@microsoft.com s krátkým motivačním dopisem a několika základními údaji o sobě. Betatesterům bude poskytnuta zatím neveřejná verze prohlížeče, takže pokud Vás láká možnost nahlédnutí do kuchyně Microsoftu, máte skvělou možnost :) V průběhu měsíce září by se měla objevit na internetu také další oficiální betaverze. Oficiální uvedení nové verze Internet Exploreru se odhaduje na konec tohoto roku.

Zdroj: IEBlog.com

Novinka Nábor betatesterů nového Internet Exploreru byla publikován 1. srpna 2008 v 17.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!