Nábor betatesterů nového Internet Exploreru

Microsoft nabírá betatestery svého nového prohlížeče Microsoft Explorer 8. Vyplývá to ze zprávy, která byla uveřejněna včera na známém IEBlogu. Práce betatestera bude spočívat ve vyhledávání chyb a nedodělků prohlížeče. Hlášení, o nalezených chybách pak bude dotyčný odesílat pomocí formuláře přímo Microsoftu.

Případní zájemci se mohou hlásit na mailovou adresu ieso@microsoft.com s krátkým motivačním dopisem a několika základními údaji o sobě. Betatesterům bude poskytnuta zatím neveřejná verze prohlížeče, takže pokud Vás láká možnost nahlédnutí do kuchyně Microsoftu, máte skvělou možnost :) V průběhu měsíce září by se měla objevit na internetu také další oficiální betaverze. Oficiální uvedení nové verze Internet Exploreru se odhaduje na konec tohoto roku.

Zdroj: IEBlog.com

Novinka Nábor betatesterů nového Internet Exploreru byla publikován 1. srpna 2008 v 17.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. Optimalizace webových stránek - kdy najmout agenturu
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. Smajlíci
  9. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  10. Marjito.eu – Všechny televizní stanice online!

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!