IPEX snižuje cenu volání

Telekomunikační operátor IPEX sníží o 40% cenu volání ze sítě VoIPEX. Sleva je pro uživatele naplánována na sváteční dny 24. a 25. prosince. Na první den nového roku se očekává další sleva na volání.

Kromě snižování cen je novinkou i výhodnější vteřinová tarifikace. Již před několika dny zavedl IPEX nový paušál při telefonování na pevné linky se zajímavou cenou 499 Kč za měsíc, zároveň s připojením k internetu přes ADSL. Zároveň je při podepsání smlouvy nabízena zákazníkům licence operačního systému Windows XP zdarma.

Voipex logo

O novém tarifu k pevným linkám jsme již informovali v novince.

Zdroj: IPEX.cz

Novinka IPEX snižuje cenu volání byla publikován 7. prosince 2008 v 20.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!