Projektory BenQ jdou na odbyt, v prodejnosti jsou první

Projektory od výrobce BenQ se prodávají čím dál tím lépe. Dokazuje to výzkum agentury Futuresource. V celém středo a východoevropském regionu má BenQ takřka 2O% podíl na trhu.

V tuzemsku se projektorům firmy BenQ daří velmi dobře, zaujaly zde 27,64% podíl na trhu. U našich východních sousedů je to dokonce 40.68%. Celosvětově na tom také není BenQ v prodejnosti projektorů nijak špatně, obsadil druhé místo s téměř osmi procentním podílem.

Projektor BenQ

Nejvíce prodávané jsou projektory WXGA, naproti tomu projektory typu SVGA zaznamenávají v prodejnosti rapidní pokles. Podle údajů BenQu se bude zvyšovat hlavně prodejnost modelů s rozlišením 1080p. Dramaticky také stoupá prodej projektorů s promítáním na krátkou vzdálenost.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Projektory BenQ jdou na odbyt, v prodejnosti jsou první byla publikován 8. prosince 2008 v 15.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!