Notebook na klíně s plným pohodlím

Ti kteří vlastní notebook oceňují hlavně možnost přenášet ho. Problém se však dostaví, když máme notebook položený na klíně. Buďto vydává moc tepla, nebo není jeho poloha vůbec pohodlná ani pro záda, ani pro oči. Logitech přišel s řešením těchto problémů.

Logitech Comfort Lapdesk for Notebook je název podložky, která má usnadnit práci právě při používání notebooku na klíně. Je vyrobena z neklouzavého povrchu (notebook by na ni měl bez problému „sedět“ a neměl by „plavat“ po celém povrchu podložky). Při vytvarování si udrží svůj tvar, dokáže se tak perfektně přizpůsobit uživateli počítače.

Notebook na klíně s plným pohodlím (http://www.swmag.cz)

Velkou výhodou podložky je zvýšení polohy displeje, nemusíte se tedy všelijak nahýbat, další nezanedbatelnou výhodou je lepší ventilace, neboť podložka má větrací otvor uprostřed.

Doporučená cena pro prodej v ČR je zhruba 1000 Kč.

Zdroj: Logitech.com

Novinka Notebook na klíně s plným pohodlím byla publikován 9. prosince 2008 v 20.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!