Amarok 2.0 se spoustou změn

Téměř neexistuje člověk, který používá nějakou linuxovou distribuci a nezná přehrávač Amarok. Ten nyní vychází v nové verzi 2.0. Nový Amarok 2.0 slibuje mnohem vyšší provázanost s některými webovými službami a hlavně naprosto přepracované uživatelské rozhraní.

Nejvýznamnějším krokem kupředu je maximální využití nového grafického prostředí KDE 4. Vývojáři se snažili provést co nejlepší optimalizaci a využití technologií tohoto grafického prostředí a implantovat je do Amaroku. Počítá se s podporou služeb jako Magnatune, Jamendo nebo MP3tunes.

Amarok 2.0 se spoustou změn (http://www.swmag.cz)

Nové uživatelské rozhraní by mělo zlepšit pořádek v uložených souborech na počítači, měla by se o mnoho zlepšit přehlednost v programu. Rozhraní bude nastavitelné tak, aby uživatel mohl kterékoliv informace o albu, popřípadě interpretovi skrýt, nebo je zobrazit.

Amarok je ke stažení pro všechny linuxové distribuce.

Zdroj a odkaz ke stažení: Amarok.kde.org

Novinka Amarok 2.0 se spoustou změn byla publikován 12. prosince 2008 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!