Letos se dočkáme iPadu 3 a 4

iPad, iPhone aj., to byl hit loňského roku, letos by měl tento jablíčkařský trend nadále pokračovat. A kdy se dočkáme vydání? iPad 3 v březnu a iPad 4 už letos v říjnu. Tyto informace před pár dny přinesl server DigiTimes.

Podle DigiTimesu pocházejí tyto informace právě od výrobců, kteří vyrábějí součástky do jablíčkových produktů. Tito vývojáři částí také pár detailů ohledně iPadu 3 a iPadu 4. Jedná se o detailní rozměry a baterie. iPad 3 podle těchto informací má mít full HD displej s rozlišením 1 536×2 048 pixelů a take má mít větší výdrž baterie.

Podle těchto “zaručených” informací, která nám přinesl server DigiTimes se nemájí specifikace nijak vážně lišit od předešlých produktů. Každopádně berme tyto “zaručené” informace s rezervou. Předem už je jasné to, že po příchodu těchto produktů na pulty naších obchodu se zlevní aktuální iPad 2. iPad 4 by měl především zaujmout svými novými aplikacemi a vyšším výkonem.

Letos se dočkáme iPadu 3 a 4 (http://www.swmag.cz)

Novinka Letos se dočkáme iPadu 3 a 4 byla publikován 9. ledna 2012 v 14.30. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!