Letos se dočkáme iPadu 3 a 4

iPad, iPhone aj., to byl hit loňského roku, letos by měl tento jablíčkařský trend nadále pokračovat. A kdy se dočkáme vydání? iPad 3 v březnu a iPad 4 už letos v říjnu. Tyto informace před pár dny přinesl server DigiTimes.

Podle DigiTimesu pocházejí tyto informace právě od výrobců, kteří vyrábějí součástky do jablíčkových produktů. Tito vývojáři částí také pár detailů ohledně iPadu 3 a iPadu 4. Jedná se o detailní rozměry a baterie. iPad 3 podle těchto informací má mít full HD displej s rozlišením 1 536×2 048 pixelů a take má mít větší výdrž baterie.

Podle těchto “zaručených” informací, která nám přinesl server DigiTimes se nemájí specifikace nijak vážně lišit od předešlých produktů. Každopádně berme tyto “zaručené” informace s rezervou. Předem už je jasné to, že po příchodu těchto produktů na pulty naších obchodu se zlevní aktuální iPad 2. iPad 4 by měl především zaujmout svými novými aplikacemi a vyšším výkonem.

Letos se dočkáme iPadu 3 a 4 (http://www.swmag.cz)

Novinka Letos se dočkáme iPadu 3 a 4 byla publikován 9. ledna 2012 v 14.30. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!