Společnost I-O Data představila nové zabezpečené flash disky

Japonská společnost I-O Data uvedla na trh zcela novou sérii USB flash disků, které se vyznačují více než slušnou zabezpečovací technologií. Právě ochrana flash disků je v poslední době jedním z hlavním témat na českých I zahraničních fórech. Bude toto “boom” ve světě flash disků? To se teprve uvidí.

Série TB-PW flash disků je bezpečná pro vaše data, a to díky nativnímu 128-bitovému AES enkryptování dat. Flash disky využívají nejrozšířenější rozhraní USB 2.0. A zakoupit je můžete ve variantách 4GB a 8GB, na výběr je z černé a modré barvy. V prodeji se objeví letos, ale o konečné cene se zatím neví a společnost stále mlčí.

Novinka Společnost I-O Data představila nové zabezpečené flash disky byla publikován 10. ledna 2012 v 17.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!