Společnost I-O Data představila nové zabezpečené flash disky

Japonská společnost I-O Data uvedla na trh zcela novou sérii USB flash disků, které se vyznačují více než slušnou zabezpečovací technologií. Právě ochrana flash disků je v poslední době jedním z hlavním témat na českých I zahraničních fórech. Bude toto “boom” ve světě flash disků? To se teprve uvidí.

Série TB-PW flash disků je bezpečná pro vaše data, a to díky nativnímu 128-bitovému AES enkryptování dat. Flash disky využívají nejrozšířenější rozhraní USB 2.0. A zakoupit je můžete ve variantách 4GB a 8GB, na výběr je z černé a modré barvy. V prodeji se objeví letos, ale o konečné cene se zatím neví a společnost stále mlčí.

Novinka Společnost I-O Data představila nové zabezpečené flash disky byla publikován 10. ledna 2012 v 17.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!