Společnost Cool Master odhalila case Cosmos II

Společnost Cooler Master představila svůj nový case, který spadá do série Cosmos. Cosmos je nástupce úspěšného casu Cosmos 1000 z roku 2007. Tato vylepšená verze přichází s velkou řadou změn. Jediné co zůstalo stejné je velikost tohoto monstrózního casu. Cosmos II je větší a vyšší než jeho předešlý bratr. Právě díky svým rozměrům se řadí mezi Ultra Tower. Na první pohled se Vám zdá, že se jedná o jednu velkou krabici, ale to je asi přesně to, co si největší ajťácké hlavy přejí.

Jednou z mnoha výhod Comosu II je to, že uvnitř má prostoru na rozdávání. Cosmos II do sebe nacpe neskutečných 13 disků o velikosti 3,5 palce. Přední část tvoří 2 odklápěcí kryty – standartní zapnutí, vypnutí a restart. Také zde najdete něco extra a to rychlost větráčku v casu nebo také LED osvětlení či USB porty.

Uvnitř tohoto většího bratra se budou mít vaše součástky opravdu jako v paláci. O jejich bezproblémové chlazení se stará duální 120mm větrák. Hlavní část slouží pro základní desku a nebude ani problém zakomponovat velké chlazení procesoru. Novinka od společnosti Cool Master Cosmos II by se měla brzy dostat do prodeje a na české koruny by to mělo vyjít v přepočtu okolo 7 000 Kč.

Společnost Cool Master odhalila case Cosmos II (http://www.swmag.cz)

Novinka Společnost Cool Master odhalila case Cosmos II byla publikován 11. ledna 2012 v 20.30. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!