Nova převezme otěže ICQ od Centrum.cz v Česku

Česká společnost CET 21, která v Česku provozuje soukromou televizní stanici Nova, se stane novým provozovatelem komunikační služby ICQ v České republice. Doposud tuto službu zastával provozovatel Centrum Holdings. Společnost CET 21 převezme ICQ už brzy a to 13. Března. Bohužel Nova zatím situaci komentovat nijak nechce a mluvčí Novy sdělil, že informace ohledně tohoto převzetí budou sděleny příští týden na tiskové konferenci.

Centrum Holdings převzalo provoz ICQ od Atlas při sloučení těchto firem. Nový vlastník komunikační služby ICQ Digital Sky Technologies, který službu převzal v roce 2011 od americké společnosti AOL, ale v poslední době nebyl spokojen a proto se dá očekávat, že v komunikačním programu ICQ nastane pár změn. Česká provozovna skončila a také Slovenská. Jejich služba bude spadat nyní pod televizní stanici Markíza.

Nova převezme otěže ICQ od Centrum.cz v Česku (http://www.swmag.cz)

Novinka Nova převezme otěže ICQ od Centrum.cz v Česku byla publikován 12. ledna 2012 v 21.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Převody jednotek
  10. VirtualBox - základy virtualizace

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!