Apple zapříčinil pokles prodeje PC

Pro prodejce počítačů bylo předvánoční období nejhorší za poslední dekádu. Společnost IDC, která se zabývá analýzou trhu přišla se statistikou, že celosvětový prodej klesl o 5,31% oproti roku 2010. I přes toto neštěstí pro výrobce a prodejce vzrostl průmysl o 1,6% procenta.

Jednu z nejhorších statistik měla společnost HP, která podle informací přišla až o neuvěřitelných 16% z celosvětového množství. Další společností je Dell, který zaznamenal pokles o 4,7%. Jediná společnost, která zaznamenala vzrůst je společnost Apple. Prodej společnosti Apple se o Vánocích zvýšil o neuvěřitelných 18%.

Tyto poklesy prodeje se projevily především na hodnotách firem (akcie). Naštěstí se ale prodeje vyrovnaly díky tomu, že například klesly akcie v Americe, ale zvýšily se v Evropě.

Novinka Apple zapříčinil pokles prodeje PC byla publikován 13. ledna 2012 v 19.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!